Новинки в колекціях

BEVERLY

Опис

Колекція Beverly – колекція вінілових шпалер формату 1,06 х 10,05 м, виконана в техніці гарячого тиснення.

 

Beverly – колекція, яка пропонує нове прочитання популярних оригінальних принтів і мотивів у техніці гарячого тиснення, що відповідають сучасним трендам.

Фантазійні кольори, візерунки й фактури мають універсальне застосування. Дизайни різноманітної тематики поєднано в єдину гармонійну колекцію.

 

Створюючи її, дизайнери надихалися образом сучасного міста, де мешкають люди з найрізноманітнішими інтересами. Колекція містить і квіткові мотиви, й класичний орнамент, і сучасні геометричні дизайни, і тематичні композиції – графіті. Однак усіх їх поєднують сучасні тренди.

Скачать в pdf

  • Класика в сучасному втіленні: модна структура, делікатна вінтажність, витончений мотив, м’яка гама кольорів – це прикметні риси дизайну Avril. У сучасному світі міський житель шукає затишку, гармонії та тиші. Таку атмосферу допоможе відтворити цей дизайн у поєднанні з уні, яке імітує камінь. В інтер’єрі цей дизайн має модний, виразний і елегантний вигляд.

  • Імітація кам’яної кладки – модна тенденція в оформленні сучасного інтер’єру, яка поєднує два стилі – еко та лофт, – що набувають дедалі більшої популярності. Цікаво, що цей дизайн можна застосувати і в інших стилях – все залежить від аксесуарів, текстилю й колірної гами. Велика палітра кольорів і можливість використовувати цей дизайн не лише окремо, а й разом з іншими шпалерами колекції є важливою перевагою дизайну Moon.

  • Один із популярних мотивів – графіті – в дизайні Smile доповнено мотивами з Інтернету. Сьогодні вони зрозумілі всім людям і сприяють всезагальному об’єднанню. Яскравий дизайн, який відразу запам’ятається, та уні, що повторює тло, яке імітує кам’яну стіну, стане чудовим акцентом у модному інтер’єрі. Завдяки палітрі кольорів, де є як контрастні колорити, представлені багатьма кольорами, так і стримані поєднання відтінків, цей дизайн можна використовувати як у молодіжних інтер’єрах, так і в класичній вітальні.

  • Цей дизайн вирізняється перетинами делікатних ліній, що надає йому особливого шарму. Водночас візерунок не надто обтяжений, шпалери надають приміщенню легкості й затишку. Легка модна фактура, додана до композиції дизайну, пом’якшує геометрію, а лінії, утворені перепадом висоти вінілового полотна, утворюють милі невеличкі ромби. Дизайн можна використовувати як самостійний або поєднувати з відповідним компаньйоном.

     

  • Реалістичні кольори вже сприймаються як дещо нудні, проте покупці ще ре готові від них відмовитися. Яскраві квіти поєднуються з ненав’язливими написами в суцільну смугу, яка тішить око кожного дня. Великою перевагою цього дизайну є те, що візерунок не потрібно вирівнювати на стиках.

  • Неординарна геометрія. Ненав’язливі абстрактні форми, м’яка графіка, акварельний ефект увиразнюють поєднання багатьох кольорів і надають дизайну фактурності. Завдяки чарівній простоті та стриманим ефектам і структурам матеріалів цей дизайн стає особливо привабливим. Оскільки дизайн має заповнену композицію, його можна застосовувати як самостійно, так і в поєднанні з дизайнами із кольорової групи, щоб створювати унікальний інтер’єр із неповторним настроєм.

  • Тематичний дизайн із мотивами сучасного міста: вивіски, високі будинки, таксі – дизайн має особливо динамічний та сучасний вигляд. Графіка візерунка неординарно вирізняє окремі деталі. Дизайн із цими мотивами легко запам’ятовується та чудово пасує до сучасного інтер’єру.