Новинки в колекціях

EDELINA

Опис

Колекція вінілових шпалер завширшки 1,06 м на флізеліні, виконана в техніці гарячого тиснення.

ЕДЕЛІНА — це колекція, на створення якої дизайнерів надихнула тема подорожей, що сповнюють наше життя приємними спогадами, емоціями, унікальним досвідом, духом і красою, а також давньою історією різних країн і міст.

Ми намагалися перенести на стіну неповторну атмосферу культури та традицій, що додають помешканню тепла і допоможуть створювати дійсно унікальні інтер'єри.

Дизайни «Італійський дворик», «Бангладеш» і «Нью-Йорк» — поєднувані за кольорами, тож можуть використовуватися у найрізноманітніших комбінаціях. Колористики цієї групи виконані в одній із трендових палітр – це все натуральні природні відтінки землі, лісу, каміння та піску, що дарують спокій і гармонію.

У колекції до цих шпалер пропонується компаньйон із повторенням текстильної фактури тла основних дизайнів.

Дизайни «Бамбук» і «Японія» у колекції представлені з однотоном, що за фактурою нагадує дикий шовк із характерним переплетенням; золоте покриття підкреслює його структуру й додає м'якості.

 

Колекція Еделіна – це подорож у світ багатогранних дизайнів із розкішною палітрою кольорів, незабутніми мотивами, оригінальною композицією, яка прикрасить будь-який інтер'єр, створивши в ньому теплу та затишну атмосферу.

Завантажити pdf

 • Наша подорож колекцією Edelina починається з мальовничого Середземного моря.

  Дизайн «Регата»

  Олійне полотно немов зійшло на поверхню шпалер. Тиснення імітує мазок пензля, кольори передають свіжість фарб, створюючи пейзаж морської бухти з красивими вітрильниками.

  Такий дизайн запам'ятовується не лише насиченістю фарб, але й особливою атмосферою, яка наповнена сонячним світлом, романтичним настроєм, умиротворенням і безтурботністю. Дизайн представлений у колекції разом із компаньйоном, який також імітує олійний живопис із його розкішною палітрою кольорів і насиченою фактурою.

  «На безмежжі моря спочине око», Джон Кітс.

 • Дизайн «Італійський дворик» – це традиції середньовічної Італії, у якій багато будівель було прикрашено ритмічними рядами арок, що створювали неймовірні декоративні ансамблі. Нині використання зображень в інтер'єрі вікон, арок або фасадів належить до модних тенденцій оформлення простору; ця тема використовується в різних деталях інтер'єру (текстиль, аксесуари, меблеві тканини, панно тощо). Дизайн «Італійський дворик» – це легкий золотавий блиск, який посилює та підкреслює текстильний ефект тиснення.

 • Сучасний мегаполіс із величезною кількістю будівель, що вирує і вдень, і вночі, – місто Нью-Йорк у цій колекції представлене дуже стримано та графічно. Лінії міста переплітаються, немов карта, створюючи малюнок, який не існує окремо від тла, а зливається з ним у єдину структуру. Перелив і сяйво блискіток на обрисах міста створюють особливий акцент, і ці блискітки загадково мерехтять під променями світла.

 • Дизайн «Бангладеш» – це сучасна інтерпретація мотивів міського пейзажу. Дивлячись на цей ландшафт, розумієш, що він втілює в собі дух таємничої старовини та окремі елементи чарівного Сходу, а завдяки особливій техніці виконання дизайн має сучасний та модний вигляд. Він зачаровує не лише делікатністю графіки, але й композицією: вона оригінальна завдяки горизонтальній спрямованості та створенню відчуття простору, коли ви немов перебуваєте на шляху до міста та бачите, як воно поволі з'являється на обрії. Легкість зображення імпонує своєю ненав'язливістю, актуальністю та вишуканістю.

 • Суміе — це не лише стиль живопису, що базується на використанні художньої чорної туші або гуаші; це один із видів мистецтва, що виник у Японії під впливом китайських традицій. За допомогою чіткого відокремлення кольорів, вишуканої делікатної фактури та м'якої композиції ми намагались відтворити в цьому дизайні особливий настрій споглядання та роздуму, притаманний живопису. Гори, водоспади, ліс — усе це принесе умиротворення та спокій у житлове приміщення, а також буде відповідати актуальному й затребуваному нині тренду «Етніка».

 • Цей дизайн продовжує тему японського живопису, тому може використовуватись не лише окремо, але й як компаньйон до дизайну «Японія». Вертикальні стебла бамбуку, немов намальовані м'яким пензлем, доповнені легким блиском і текстильним тисненням.