Новинки в колекціях

POEM

Опис

Колекція Poem – це справжня поезія душевності й домашнього затишку. Її основні акценти – комфорт і гармонія, а також спокійні, стримані кольори.

У колекції втілено мистецтво гармонійного життя. Вона допомагає відшукати рівновагу між внутрішнім світом і ритмами природи. Розмаїття фактур і рельєфних візерунків втілено у вишуканому оформленні та природних барвах.

Колекцію належно оцінять молоді та сміливі замовники, які прагнуть відстежувати модні тенденції й зухвало експериментувати з кольором і фактурою.

 Колекція Poem заряджає позитивною енергетикою і драйвом. Вона здатна цілковито змінити інтер’єр і перетворити його на затишний світ, куди хочеться повертатися знову і знову.

Завантажити pdf

 • Стилізовану квіткову тематику дизайну підкреслено ультрамодною колірною гамою, в якій поєдналися, зокрема, бежевий, кавовий і коричневий відтінки.

  Новими кольорами сезону-2018 стали графітовий і бузковий.

 • Тонку напівпрозору сітку з вишивкою і квітами доповнено благородним тюлем, оздобленим ошатними вензелями та візерунком дамаск. Цю колекцію відзначають пастельна гама і природні відтінки.

 • Квіткові гірлянди і композиції з лугових рослин перетікають з одного плану на інший; у візерунку втілено свіжість і красу весняного саду.

   

 • Оксамитову структуру з класичним принтом доповнено прозорою, немов повітря, органзою, що надає відчуття легкості та літнього настрою.

  Легка природна колірна гама плавно переходить від молочних відтінків до жовтих, блакитних, червоних і лавандових нот.

  Усі нюанси кольору розкриваються в приємній вишуканій фактурі та комфортних для очей природних тонах.

  М'які спокійні кольори колекції Poem стануть окрасою вашої оселі та пасуватимуть до будь-якого інтер’єру.