ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Дізнайтесь про шлях нашої компанії!

1991

Заснування фабрики

Цей рік для нас став знаковим. Саме цьго року на базі концерну “Хлорвініл” було засновано цех з виробництва шпалер.

1995

Технопласт

Цех змінює назву на “Технопласт”

2001

АТ "СИНТРА"

В 2000 році фабрику вперше відвідали представники фірми RASCH і вже наступного 2001 року групою компаній RASCH засновано підприємство ЗАТ “СИНТРА”

2002

Шпалери під брендом RASCH

Починаючи з колекцій шпалер Giganto, Sun Wall, Mega Color та Paint It ЗАО “СИНТРА” розпочинає виробництво шпалер під брендом RASCH за технологіями та дизайнами RASCH

2005

Випуск колекції шпалер під брендом SINTRA

Засновники приймають стратегічне рішення про створення нової торгової маркі – SINTRA. Сьогодні, зі стовідсотковою достовірністю можемо сказати, що це кардинальне рішення розширило перспективи подальшого розвитку фабрики. Відтак на сьогодні продукція калуської шпалерної фабрики виробляється під самостійною торговою маркою SINTRA.

2008

Три виробничі лінії

2013

Придбання нової лінії Stork

УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНИХ ВИСТАВКАХ

Виставка “Heimtextil-2020”

Ми взяли участь в мінародній виставці Heimtextil-2020, яка традиційно відбулась в м. Франкфурт-на-Майні, Німеччина. На виставці були презентовані нові колекції шпалер Lorraine, Marbella, Novella, Decoration-2020.

 

ВИРОБНИЦТВО

Від сумлінно опрацьованого дизайну до готового рулону шпалер

Створення шпалер – доволі не легкий процес. Скоріш за все не такий він вже і складний, от тільки розробка дизайну та концепції потребує масу зусиль та часу. Виробництво шпалер можна поділити на декілька етапів:

Підбір дизайну

Дизайнери нашорї компанії регулярно відвідують спеціалізовані виставки по всьому світу, відслідковують тренди та  тенденції в сфері дизайну інтер’єру, аналізують продукцію конкурентів та закуповують ескізи для подальшої роботи.

Розробка ескізів

Затвердження всіх ескізів та концепцїї художньою комісією фабрики.

Затверджені ескізи відправляються дизайнерам, які створюють остаточний дизайн.

Гравірування

Дизайн перед технічним завданням надсилається граверу.

Технічне завдання враховує технологію виконання та об’єднує в собі декілька параметрів, як то, граматура для валу гарячого тиснення, глибину тиснення (наприклад, наявність цоколя), очікуваний розподіл дизайну по кольорам, використання у виробництві валів глибокого друку для створення м’яких переходів кольору, композиційне рішення візерунку, бажані фактури.

Сепарація

Паралельно з виготовленням пластин фактури для валу гарячого тиснення відбувається процесс сепарації.